جدیدترین هدیه های تولد

Webifa_admin
۲۴ اسفند, ۱۴۰۱
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
جدیدترین هدیه های تولد

معمولاً روز تولد، برای خودمان و برای کسانی که ما را دوست دارند، بهترین روز است. خرید هدیه تولد، یکی از پرچالش‌ترین تصمیم‌ها و کارهایی است که بشر در طول زندگی خود انجام می‌‌دهد. شما هم همیشه نمی‌دانید برای تولد عزیزان‌تان چه چیزی بخرید که خوشحال شوند.

در این مطلب به شما کمک می‌کنم تا بتوانید انتخاب بهتر و راحت‌تری داشته باشید و با لاکچری‌ترین و جدیدترین هدیه های تولد عزیزان‌تان را سورپرایز و خوشحال کنید.

هدیه تولد چی بخرم؟

اول از همه باید مشخص کنیم که قرار است این هدیه را برای چه کسی بخرید. این هدیه می‌تواند برای همسر، دوست دختر، دوست پسر، نامزد، دوست صمیمی، خانواده و یا همکار شما باشد. هدیه‌های خاص و مناسب خانم‌ها و آقایان را به صورت جداگانه لیست کرده‌ام که می‌توانید در ادامه همین مطلب آن‌ها را ببینید. امیدوارم این ایده‌های هدیه‌ی تولد برای شما مفید و کاربردی باشد.

جدیدترین هدیه های تولد

چرا بهتر است برای هدیه تولد، طلا بخرم؟

شما متناسب با بودجه‌ای که دارید، تصمیم می‌گیرید تا برای کسی که دوستش دارید، هدیه بخرید. شاید برای خرید طلا نگران هستید که برای شما گران تمام شود، اما بهتر است این را بدانید که به دلیل تنوع زیاد محصولات در سایت پارس کالا، و امکان مقایسه قیمت و ظاهر هر کالا به صورت آنلاین و سریع، شما قدرت انتخاب بیشتری دارید و متناسب با بودجه خودتان، می‌توانید انتخاب بهتر و مقرون‌به‌صرفه‌تری داشته باشید.

جدیدترین هدیه های تولد

مزایای خرید طلا به عنوان هدیه

 • اگر کسی که قصد خرید هدیه برای او را دارید، عاشق طلا است و همیشه از زیورآلات استفاده می‌کند، شک نکنید که بهترین انتخاب برای او طلا هدیه است.
 • طلا همیشه به عنوان کالای مناسب برای سرمایه‌گذاری، مورد استقبال همه بوده است. اگر دوست دارید هدیه تولدی که برای آن شخص می‌خرید، علاوه بر اینکه سورپرایز خاصی است، برای او جنبه‌ی سرمایه‌گذاری هم داشته باشد، طلا می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

جدیدترین هدیه های تولد مناسب برای خانم‌ها و دختران

اگر قصد خرید طلا برای دختران و خانم‌ها و دختران را دارید، انتخاب‌های زیادی دارید که در ادامه با ویژگی آن‌ها بیشتر آشنا می‌شوید.

گردنبند هدیه، چه ویژگی‌هایی دارد؟

گردنبند طلا، بیشتر از هر زیورآلات دیگری در استایل جلب‌توجه می‌کند. برای خرید گردنبند به عنوان هدیه، باید رنگ پوست، فرم و اندازه گردن، فرم صورت، و فرم بالاتنه شخصی که قرار است برای او هدیه بخرید را در نظر بگیرید. برای آشنایی کامل با این جزئیات پیشنهاد می‌کنم، مطلب، چهار فاکتور در انتخاب و خرید گردنبند را بخوانید.

جدیدترین هدیه های تولد

انگشتر هدیه، چه ویژگی‌هایی دارد؟

انگشت طلا، از جمله زیورآلاتی است که تقریباً همه‌ی دخترها و خانم‌ها آن را دوست دارند. این روزها مد شده و همه تعداد زیادی انگشتر دست می‌کنند. برای انتخاب انگشتر به عنوان هدیه، بهتر است عوامل مهمی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنم را درنظر بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 • برای کسانی که دست کوچک دارند، بهتر است انگشترهای ظریف را انتخاب کنید. سنگ یا نگین‌های کوچک گرد، بیضی شکل یا به شکل قلب، مناسب این دست‌ها هستند.
 • برای کسانی که دست بزرگ دارند، بهتر است انگشترهای بزرگی که جزییات بیشتر دارند را انتخاب کنید.

جدیدترین هدیه های تولد

دستبند هدیه، چه ویژگی‌هایی دارد؟

دستبند طلا، تنوع زیادی دارد. آن‌ها به راحتی با ساعت، انگشتر و زیورآلات دیگر ست می‌شوند. نه تنها به دست جلوه و زیبایی خاصی می‌دهند، بلکه بر خلاف، گردنبند و گوشواره، همیشه جلوی چشم‌ هستند.

 • اگر کسی که قصد خرید هدیه برای او را دارید، مچ دست لاغر و باریک دارد، دستنبدهای ظریف، بهترین انتخاب برای او هستند.
 • اگر مچ دست او پهن یا توپر است، می‌توانید هر دو نوع دستبند ظریف و پهن را انتخاب کنید.

جدیدترین هدیه های تولد

گوشواره هدیه، چه ویژگی‌هایی دارد؟

گوشواره‌ها انواع مختلفی دارند و شامل: گوشواره میخی، گوشواره آویز، گوشواره گل‌گوش، گوشواره حلقه‌ای، گوشواره کلیپسی، و گوشواره بخیه‌ای می‌شوند. برای دیدن همه‌ی مدل‌ها، روی گوشواره طلا کلیک کنید و تصویر و جزئیات مربوط به هر کدام را ببینید.

در انتخاب گوشواره، فرم صورت یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید آن را درنظر بگیرید.

 • برای فرم صورت مثلثی، گوشواره‌های آویز و یا اشکی، بهترین گزینه هستند.
 • برای فرم صورت بیضی، تقریباً هر نوع گوشواره‌ای مناسب است؛ اما بهتر است گوشواره‌های مثلثی و یا گوشواره ساده میخی را انتخاب کنید.
 • برای فرم صورت گرد، گوشواره آویز یا بلند، انتخاب بسیار هوشمندانه‌ای است.
 • برای فرم صورت قلبی، گوشواره آویز یا گوشواره اشکی را انتخاب کنید.
 • برای فرم صورت‌تان مربعی، گوشواره‌های گرد و حلقه‌ای‌را هم فراموش نکنید.
 • برای فرم صورت باریک و کشیده، باید گوشوارهای میخی، گوشواره خوشه‌دار، گوشواره آویز کوتاه، گوشواره حلقه‌ای متوسط یا بزرگ را انتخاب کنید.

جدیدترین هدیه های تولد

ربع ست و نیم ست هدیه، چه ویژگی‌هایی دارد؟

قطعه‌های طلا نیم ست و ربع ست، به دلیل هماهنگی که با یکدیگر، خیلی پرطرفدار هستند. ابتدا یک تعریف کلی از هر کدام می‌گویم تا به طور کامل متوجه شوید که اجزای تشکیل‌دهنده هر کدام چه چیزهایی است.

ربع ست طلا،‌ شامل انگشتر، گوشواره و مدال (پلاک) می‌شود. نیم ست طلا، شامل مدال (پلاک) و گوشواره می‌شود. مدال بعضی از آن‌ها زنجیر دارند و برخی دیگر بدون زنجیر هستند.

همه‌ی نکاتی که به صورت جداگانه برای انتخاب انگشتر، گوشواره و گردنبند، پیش‌تر گفته شد را برای انتخاب نیم ست و ربع ست هم در نظر بگیرید.

جدیدترین هدیه های تولد

پابند هدیه، چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای انتخاب پابند طلا که روی پای عزیزان‌تان ظاهر شیک و زیباتری داشته باشد،‌ بهتر است به عوامل زیر دقت کنید.

 • اگر کسی که قصد خرید هدیه برای او را دارید، مچ پای لاغر با قوزک پا کوچک دارد، بهتر است پابندهای نازک و ظریف را انتخاب کنند.
 • اگر مچ پا چاق‌تری دارد، و دوست دارد مچ پایش لاغر به نظر برسد، پابندهای آویزدار را انتخاب کنند.

برای نامزد و یا همسرتان، می‌توانید از طرح بینهایت در جواهرات و نماد قلب در زیورآلات نیز کمک بگیرید و هدیه‌ای با ارزش و پرمفهوم به آن‌ها دهید.

جدیدترین هدیه های تولد

جدیدترین هدیه های تولد مناسب برای آقایان و پسران

انتخاب هدیه برای آقاین سخت‌تر از خانم‌هاست، اما اگر قصد خرید هدیه تولد لاکچری برای آقایان یا پسران را دارید، می‌توانید به خرید گردنبند یا زنجیر، انگشتر و دستبند طلا فکر کنید. در ادامه با ویژگی آن‌ها بیشتر آشنا می‌شوید.

گردنبند مردانه مناسب هدیه، چه ویژگی‌هایی دارد؟

گردنبند و زنجیر مردانه، بیشتر از هر زیورآلات دیگری در استایل جلب‌توجه می‌کند. برای خرید گردنبند به عنوان هدیه، باید فرم و اندازه گردن، و طول گردنبند شخصی که قرار است برای او هدیه بخرید را در نظر بگیرید و متناسب با سلیقه او باشد.

 • اگر کسی که قصد خرید هدیه برای او را دارید، گردن پهن دارد، گردنبند و یا زنجیر بزرگ و پهن را انتخاب کنید و اگر لاغر است، سراغ انتخاب‌های ظریف‌تر بروید.

جدیدترین هدیه های تولد

انگشتر مردانه مناسب هدیه، چه ویژگی‌هایی دارد؟

انگشتر مردانه طلا، یکی از زیورآلاتی است که بسیاری از آقایان برای شیک‌تر شدن استایل‌شان از آن استفاده می‌کنند. اگر قصد خرید انگشتر برای همسر، دوست پسر و یا برادرتان را دارید، بهتر است آن را با دستبند و یا  ساعت او سِت کنید؛ برای این منظور بهتر است متوجه شوید که دوست دارد انگشتر را در دست راست و یا در دست چپ بیندازد.

 • برای کسانی که دست کوچک دارند، بهتر است انگشترهای ظریف را انتخاب کنید.
 • برای کسانی که دست بزرگ دارند، بهتر است انگشترهای بزرگی که جزییات بیشتر دارند را انتخاب کنید.

جدیدترین هدیه های تولد

دستبند مردانه مناسب هدیه، چه ویژگی‌هایی دارد؟

دستبند طلا، تنوع زیادی دارد. آن‌ها به راحتی با ساعت، گردنبند، و انگشتر مردانه ست می‌شوند. همانطور که می‌دانید، آقاین علاقه‌ی زیاد به استفاده از دستبند دارند، پس خریدن دستبند به عنوان هدیه، حتماً آن‌ها را خوشحال می‌کند.

 • اگر کسی که قصد خرید هدیه برای او را دارید، مچ دست لاغر و باریک دارد، دستنبدهای ظریف، بهترین انتخاب برای او هستند.
 • اگر مچ دست او پهن یا توپر است، می‌توانید هر دو نوع دستبند ظریف و پهن را انتخاب کنید.

جدیدترین هدیه های تولد

سخن آخر

الان با مطالعه این مقاله شما می‌توانید انتخاب بهتر و هوشمندانه‌تری برای خرید هدیه تولد عزیزان‌تان داشته باشید. با توجه به امکان خرید اقساطی طلا از پارس کالا، می‌توانید به خرید طلا به عنوان هدیه خاص و بارزش نیز فکر کنید.

نکات مهم این مقاله

 1. خرید هدیه تولد، یکی از پرچالش‌ترین تصمیم‌ها و کارهایی است که بشر در طول زندگی خود انجام می‌‌دهد.
 2. به دلیل تنوع زیاد محصولات در سایت پارس کالا، و امکان مقایسه قیمت و ظاهر هر کالا به صورت آنلاین و سریع، شما قدرت انتخاب بیشتری دارید و متناسب با بودجه خودتان، می‌توانید انتخاب بهتر و مقرون‌به‌صرفه‌تری داشته باشید.
 3. حتی می‌توانید از سایت پارس کالا خرید قسطی طلا هم داشته باشید و نگران کمبود بودجه خود برای خرید نقدی نباشید.
 4. اگر کسی که قصد خرید هدیه برای او را دارید، عاشق طلا است و همیشه از زیورآلات استفاده می‌کند، شک نکنید که بهترین انتخاب برای او طلا هدیه است.
 5. هدیه تولد مناسب برای خانم‌ها و دختران، می‌تواند گردنبند، ربع ست و نیم ست، گوشواره، انگشتر، پابند و دستبند طلا باشد.
 6. هدیه تولد مناسب برای پسران و آقایان، می‌تواند زنجیر، دستبند و انگشتر طلا باشد.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.